x

  Kasy fiskalne

  Dział kas fiskalnych zajmuje się sprzedażą, szkoleniami i wdrażaniem zarówno prostych kas jednostanowiskowych jak i systemów wielokasowych.

  Nasza oferta to:

  • kasy fiskalne NOVITUS, ELZAB, POSNET, EMAR
  • drukarki fiskalne NOVITUS, ELZAB, POSNET, EMAR
  • czytniki kodów kreskowych DATALOGIC, HONEYWELL, MOTOROLA,
  • metkownice
  • kolektory danych CipherLab, DATALOGIC, MOTOROLA,
  • wagi CAS, DIBAL, MEDESA, DIGI
  • urządzenia dotykowe POS (urządzenia dla restauracji i hoteli)
  • oprogramowanie do prowadzenia sklepów i marketów PC Market, Small Business, Subiekt, WF-Mag, RAKS, SYMFONIA
  • oprogramowanie do prowadzenia hoteli i restauracji:
  • SOGA, SOHO, GASTROPOS, GastroSzef, CHART,
  • drukarki paragonów/zamówień
  • drukarki kodów kreskowych i kart plastikowych
  • terminale płatnicze


  Zapewniamy kompleksowe szkolenia i wdrożenia zakupionego u nas sprzętu.

  Programowanie, fiskalizacja, serwis - prowadzone jest przez pracowników naszej firmy.

  Oprócz sprzedaży zajmujemy się wszechstronnym doradztwem i odpowiednim doborze sprzętu dla klienta.

  Kasy fiskalne

  K&M SKLEP KOMPUTEROWY

  ul. Hetmańska 3K (pasaż handlowy)

  telefon 55 235 53 2355 233 29 08
  fax: 55 235 26 95

  e-mail: 
  dział handlowy: info@kim.elblag.pl
  serwis: Serwis@kim.elblag.pl

  kasa fiskalna NOVITUS MAŁA PLUS E

  kasa fiskalna NOVITUS MAŁA PLUS E

  Kasa fiskalna MAŁA PLUS E to najnowsza technologia dedykowana dla małych punktów sprzedaży realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Nowoczesne wzornictwo, sprawdzona, poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia, oraz najwyższa jakość zastosowanych podzespołów sprawią, że zarówno początkujący jak i wieloletni użytkownik kas fiskalnych znajdzie w nich to, czego obecnie można wymagać od urządzeń fiskalnych. Dzięki niewielkim wymiarom kasa nie zabierze dużo miejsca na – często ograniczonej – powierzchni stanowiska sprzedaży.
  kasa fiskalna ELZAB MINI E

  kasa fiskalna ELZAB MINI E

  ELZAB Mini E to mała i prosta w obsłudze kasa z funkcją kopii elektronicznej paragonów na karcie pamięci microSD - pojemność karty wystarcza na 5 lat codziennej pracy kasy. Idealna dla usługodawców, lekarzy, prawników, lekarzy weterynarii, doradców podatkowych i małych placówek handlowych. Małe wymiary i waga oraz dodatkowe wyposażenie sprawiają, że może być użytkowana jako kasa stacjonarna, ale dzięki bardzo wydajnemu akumulatorowi Li-Ion idealnie sprawdzi się również w pracy mobilnej.
  kasa fiskalna NOVITUS SENTO E

  kasa fiskalna NOVITUS SENTO E

  Kasa dedykowana małym i średnim punktom handlowo - usługowym, realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD). Mała i poręczna obudowa kasy kryje w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły.  
  kasa fiskalna NOVITUS NEXT

  kasa fiskalna NOVITUS NEXT

  Kasa fiskalna NOVITUS NEXT - system fiskalny następnej generacji. NOVITUS NEXT jest pierwszą kasą fiskalną opartą o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych, najlepszych w branży inżynierów. Rozpoczyna nową erę kas fiskalnych.
  Kasa Posnet Revo

  Kasa Posnet Revo

  Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem. Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. Funkcja kaso-wagi - rewolucyjne połączenie To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerowanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.
  Posnet Ergo

  Posnet Ergo

  Suma wszystkich zalet Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. Poszerz swoje możliwości Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.
  kasa fiskalna ELZAB K10

  kasa fiskalna ELZAB K10

  Pierwsza na polskim rynku kasa fiskalna z dotykową klawiaturą kontekstową zapewniającą intuicyjną obsługę. Nowoczesna i uniwersalna, dedykowana zarówno dla segmentu usług jak i niewielkich placówek handlowych. Przetestowana w skrajnych warunkach atmosferycznych, w zimie można ją obsługiwać w rękawiczkach. Posiada wymienną baterię o dużej pojemności, która pozwala na pracę w terenie (przy naładowanym akumulatorze ok 5 godz. ciągłej pracy). Wyposażona w elektroniczną kopię paragonów, która wystarcza na 5 lat codziennej pracy.
  kasa fiskalna NOVITUS NANO E

  kasa fiskalna NOVITUS NANO E

  Nowoczesna kasa fiskalna przeznaczona do pracy w mobilnych punktach handlowych, gastronomicznych i usługowych. Jest to najmniejsza kasa fiskalna w ofercie NOVITUS, a zarazem jedna z najmniejszych na rynku i jedyna kasa przenośna realizująca rejestrację kopii wydruków na elektronicznym nośniku danych, wg wytycznych Rozporządzenia Ministra Finansów oraz Ministra Gospodarki. Najważniejszą zaletą kasy fiskalnej NANO E są jej gabaryty, kształt, wyjątkowa poręczność konstrukcji i bardzo wydajne zasilanie akumulatorowe.
  drukarka fiskalna NOVITUS BONO E

  drukarka fiskalna NOVITUS BONO E

  Nowoczesna drukarka fiskalna z elektroniczną kopią paragonu dedykowana do małych i średnich punktów handlowych, gdzie sprzedaż prowadzona jest z programu komputerowego a drukarka będzie fiskalnym uzupełnieniem tego stanowiska. Możliwości BONO E są ogromne - pomimo jej niewielkich gabarytów. Drukarka ta realizuje zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych (karcie SD dostępnej dla użytkownika).
  drukarka fiskalna NOVITUS HD E

  drukarka fiskalna NOVITUS HD E

  Drukarka fiskalna NOVITUS HD E to pierwsza w Polsce drukarka fiskalna z kolorowym wyświetlaczem TFT wyświetlającym w trybie High Color. Wyświetlacz ten wyświetla menu drukarki, sprzedawane towary oraz dowolne, animowane klipy graficzne - np. filmy reklamowe. Drukarka może występowac w wersji ze zintegrowanym wyświetlaczem lub wyświetlaczem wolnostojącym, podłączanym przewodem o długości do 1,25 m. Drukarka pozwala na sprzedaż towarów z nazwami o długości do 60 znaków, drukuje logo graficzne w nagłówku paragonu, NIP nabywcy na paragonie oraz kody kreskowe i QR pod paragonem. W standardzie posiada profesjonalny obcinacz papieru.
  drukarka fiskalna ELZAB MERA TE

  drukarka fiskalna ELZAB MERA TE

  Wysokiej klasy szybka i wytrzymała drukarka fiskalna z popularnymi protokołami do programów sprzedaży, mechanizmem drukującym wyposażonym w obcinacz, funkcją prostego zakładania papieru easy load oraz długą 80-cio metrową rolką papieru.
  Posnet Thermal XL

  Posnet Thermal XL

  kopia elektroniczna paragonu 250 000 kodów bazy towarowej kody 2D na paragonach i fakturach VAT trzy wersje wyświetlacza wyjątkowy mechanizm drukujący szeroka gama wydruków niefiskalnych graficzne logo na paragonie wyjątkowo małe rozmiary i waga kompatybilność z większością szuflad
  do góry strony