O firmie

Salon Komputerowy K&M
  Firma K&M powstała w listopadzie 1997 roku. Lokal, w którym prowadzimy działalność znajduje się w centrum Elbląga, na głównym pasażu handlowym przy ul. Hetmańskiej. W strukturach naszej firmy funkcjonują następujące wydziały: komputerowy, kas fiskalnych, serwisowy, internetowy, szkoleniowy i księgowy. Każdy z nich obsługiwany jest przez naszych pracowników.

Działalność nasza obejmuje przede wszystkim sprzedaż komputerów i urządzeń fiskalnych wraz z ich serwisem. Prowadzimy również stałe opieki firm, zapewniając prawidłowe funkcjonowanie urządzeń komputerowych oraz ich oprogramowania.

  Jesteśmy autoryzowanym Partnerem Serwisowym firmy NTT S.A. Posiadamy ponadto autoryzację takich firm, jak: INSERT, IC INTRACOM, NOVITUS, ELZAB, SOFTECH, Graf-Soft.

Od początku istnienia firmy dbamy o jej dynamiczny i wszechstronny rozwój, co pozwala nam na stałe poszerzenie i wzbogacenie naszej oferty handlowo - usługowej. Zależy nam na tym, aby Klienci dokonujący zakupów w naszej firmie i korzystający z naszych usług byli w pełni usatysfakcjonowani. Stąd też gwarantujemy nie tylko wysoki standard oferowanego przez nas sprzętu i akcesoriów, ale także fachowe i kompleksowe doradztwo.

Zapraszając Państwa do współpracy z naszą firma dołączamy wykaz oferowanego przez nas asortymentu i świadczonych usług.

Nasze usługi obejmują:
- sprzęt i akcesoria komputerowe
- urządzenia fiskalne
- oprogramowanie do prowadzenia Hoteli i Gastronomii
- kompleksowe oprogramowanie do prowadzenia firm (sprzedaż, magazyn, księgowość)
- opiekę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną
- instalacja sieci komputerowych

  Celem naszej firmy jest pełna satysfakcja Klienta, dlatego też gwarantujemy wysoką jakość oferowanych produktów, konkurencyjne ceny, rabaty oraz dogodne terminy płatności dla stałych Partnerów, bezpłatny dowóz i montaż u Klienta zakupionego w naszej firmie sprzętu, stałe zaopatrzenie oraz bezpośrednie dostawy do Klientów, bezpłatną i wszechstronną informację oraz pomoc techniczną, zaawansowane doradztwo w zakresie integracji systemów komputerowych.

Salon czynny:
poniedziałek-piątek: 900-1800
sobota: 1000-1400
tel. /55/ 235 53 23 | tel. /55/ 233 29 08
fax: /55/ 235 26 95
e-mail: kim@el.onet.pl

Mieścimy się na Pasażu w samym Centrum Elbląga.
Salon komputerowy K&M
ul. Hetmańska 3K, 82-300 Elbląg
W OFERCIE:
komputery - laptopy - kasy fisklane - serwis
oprogramowanie - drukarki - kontakt

Pomoc zdalna - narzędzie do pobrania :